30 czerwca – Trzynasta niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywając dziś XIII niedzielę w ciągu roku, gościmy s. Katarzynę ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża, która daje świadectwo pracy z osobami chorymi. Po Mszy Świętej jest możliwość złożenia ofiary na rekolekcje dla tych osób, których często na takie przeżycie czasu nie stać.

2. Jutro przypada w naszej Diecezji uroczystość Patrona, czyli św. Ottona w roku jubileuszu 900-lecia Jego misji ewangelizacyjnej na naszych ziemiach. Uroczystości będą w kilku miejscach naszej Diecezji. Między innymi w Wolinie będzie Msza Święta o godz. 18.00. Zapraszamy, by przyjechać w ramach pielgrzymki i uczestniczyć we Mszy Świętej, aby uzyskać odpust w tym szczególnym czasie jubileuszu.

3. We Wtorek Msza Święta Zbiorowa za zmarłych o godz. 17.00. Kartki z imionami i nazwiskami naszych zmarłych prosimy przynieść do zakrystii.

4. W Środę Msza Święta wieczorna Róż Żywego Różańca. Po Mszy Świętej w ramach adoracji odmówimy Różaniec Święty.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. W tych dniach według uzgodnień odwiedzimy chorych w domach. We czwartek modlimy się szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne oraz świętość dla powołanych do służby w Kościele.

6. W Piątek o godz. 9.00 Msza Święta wynagradzająca za nasze grzechy, a następnie Droga Krzyżowa. Możliwość spowiedzi podczas Mszy Świętych oraz od 15.30 w ramach adoracji.

7. W sobotę w kościele pw. NMP GwiazdY Morza Mszą Świętą o 7.00 rozpocznie się męski Różaniec, a u nas kontynuujemy nabożeństwo Pierwszych Sobót. Z tej racji po Mszy świętej wieczornej Różaniec oraz medytacja jako elementy tegoż nabożeństwa.

8. Przypominamy o pielgrzymce do Libanu od 5 do 13 listopada. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

9. Zapraszamy do modlitwy Za dzieci codziennym dziesiątkiem Różańca Świętego. Osoby chętne prosimy o zapisanie się w zakrystii. Osoby, które zapisały się w ubiegłą niedzielę, prosimy jeszcze o podanie numeru telefonu.

10. Przypominamy Drodzy o stosownym stroju w Sanktuarium. Niech nasz strój będzie i wyrazem wiary i szacunku dla Boga, z którym się spotykamy oraz niech nie będzie zgorszeniem i powodem czyjegoś grzechu.

11. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wszystkim Wam za składane ofiary na funkcjonowanie naszego Sanktuarium.

12. Solenizanci i Jubilaci prosimy, aby przyjęli nasze serdeczne życzenia pokoju serca i doświadczenia Bożej Miłości.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.