4 lutego 2018 – V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

2. Jutro, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją, po każdej Mszy Świętej, pobłogosławimy chleb, by trzymać go w mieszkaniu jako duchową ochronę.

3. We wtorek o godz. 17.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych, do której możemy zapisywać imiona naszych bliskich.

4. W środę o godz. 7.00 Msza Święta w intencjach, w których są zapalane świece wotywne przy obrazie Matki Bożej i Jezusa Miłosiernego.

5. W piątek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego, który poprowadzi ks. Mateusz. Spotkania odbywać się będą w salce katechetycznej. Wszystkich, którzy chcą głębiej poznawać Słowo Boże i Nim żyć na co dzień, zapraszamy na spotkanie.

6. W piątek też zapraszamy do Sali Św. Jana Pawła II na film „Zerwany Kłos” opowiadający o bł. Karolinie Kózkównie.

7. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz. 11.30. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni.

8. Zachęcamy wciąż do zbierania i przynoszenia zakrętek na rehabilitacje Maksia.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i naszej gazetki parafialnej. W Niedzieli jak co tydzień dodatek z informacjami o Kościele na Pomorzu Zachodnim, natomiast w Gościu wywiad z Wandą Półtawską – lekarzem psychiatrą, obrończynią życia i rodziny
przyjaciółką Karola Wojtyły.

10. Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.

11. Na cały tydzień naszych zajęć i odpoczynku niech Dobry Bóg nam obficie błogosławi przez przyczynę Świętych Patronów tego tygodnia. SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *