5 września – XXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. We wtorek o 18:00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych. Imiona i nazwiska zmarłych zapisane na kartce przynosimy do zakrystii
  2. W środę Święto Narodzenia NMP. Zachęcamy do szczególnej modlitwy do Maryi w dniu Jej symbolicznych urodzin.
  3. Zapraszamy Rycerzy św. Jana Pawła II na Eucharystię wieczorną również w środę, a po niej spotkanie.
  4. Można już zamawiać intencje mszalne na rok 2022. Czynimy to w zakrystii po Mszach Świętych lub w kancelarii w godzinach urzędowania.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o 11:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  6. Przygotowanie do życia eucharystycznego (I spowiedzi i Komunii Świętej) oraz do bierzmowania trwa dwa lata. Rodziców dzieci z klas II prosimy o zapisy do końca września w zakrystii po Eucharystii o 11:30, a rodziców dzieci z kl. III prosimy o potwierdzenie w zakrystii. Osoby z klas VII oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zapisanie się u ks. Miłosza Paszkiewicza, a z kl. VIII o potwierdzenie.
  7. Zachęcamy do uczestnictwa w Archidiecezjalnej Pielgrzymce na Jasną Górę od 23 do 25.09.2021 r. pod kierunkiem ks. Piotra i kleryka Damiana. Trasa Pielgrzymki: Świnoujście – Warszawa (Świątynia Opatrzności Bożej i grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki), Niepokalanów (Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask i św. Maksymiliana Marii Kolbego, Częstochowa (Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej), Legnica (Sanktuarium św. Jacka, które ma znamiona cudu eucharystycz-nego) – Świnoujście. Zapisy w zakrystii, informacji u ks. Piotra.
  8. Zatwierdzone objawienia maryjne to nieustanne wzywanie do pokuty, nawrócenia i zadośćuczynienia za grzechy. W tym trudnym czasie, w którym przyszło nam żyć pragniemy rozpocząć śpiew suplikacji jako wynagrodzenie za grzechy nasze, rodzin parafii. Będzie to miało miejsce codziennie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele cyklicznie rozpoczynając za tydzień po Eucharystii o 7:00. Zachęcamy do podejmowania wyrzeczeń , czynów pokutnych dla ratowania świata w myśl zachęt Maryi.
  9. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii.
  10. Solenizantom i Jubilatom niech dobry Bóg błogosławi.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *