6 października – XXVII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Trwa październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o 17:15, a w soboty i niedziele po Mszy Świętej wieczornej. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki. Przypominamy, że w nabożeństwach tych powinni też uczestniczyć kandydaci do bierzmowania. Jutro wspomnienie NMP Różańcowej.

2. W najbliższy wtorek wieczorna Eucharystia w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci, po niej spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.

3. Papież Franciszek ogłosił tegoroczny październik Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym. Modlimy się w intencjach misyjnych podczas nabożeństw różańcowych i zachęcamy też do prywatnej modlitwy. W ramach obchodów tego miesiąca zapraszamy na film dokumentalny Misja Kongo w środę o 19:00 w Sali św. Jan Pawła II. Film opowiada o pracy franciszkanów na nieistniejącej już placówce afrykańskiej.

4. W przyszłą niedzielę wręczenie poświęconych różańców dla dzieci klas III na Mszy Świętej o 11:30. Po niej krótkie spotkanie z ks. Pawłem w sprawie powołania komitetu rodzicielskiego w Sali św. Jana Pawła II.

5. Również w przyszłą niedzielę po Mszy o 11:30 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę rocznica objawień fatimskich. Procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej i różaniec po wieczornej Eucharystii.

7. Zachęcamy do czytanie i nabywania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa niedzielnego oraz naszej gazetki Christus Regnat. W Gościu możemy znaleźć świadectwa powołania sióstr zakonnych.

8. Zapraszamy do korzystania ze sklepiku parafialnego. W Sali św. Jana Pawła II znajduje się kawiarenka czynna w niedziele do godz. 14:00. Dochód z niej przeznaczony jest na Caritas.

9. Szpital Miejski w Świnoujściu zaprasza na szczepienia przeciw grypie finansowane przez Miasto, które odbywają się we wtorki i czwartki. Należy wziąć ze sobą dowód osobisty. Więcej informacji w gablotach.

10. Za zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej, życzliwość oraz ofiary mówimy: Bóg zapłać!

11. Życzymy wszelkich potrzebnych łask Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *