7 maja – Piąta Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dziś V Niedzielę Wielkanocną.

2. Rycerze Zakonu św. Jana Pawła II oraz Członkowie Rady Parafialnej przy drzwiach Sanktuarium kwestują na pamiątkowy kielich upamiętniający złoty jubileusz naszej Parafii.

3. Miesiąc maj to czas, kiedy szczególnie oddajemy cześć Matce Bożej poprzez piękne nabożeństwa majowe. W naszym Sanktuarium możemy przeżywać je od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 w kościele, w soboty o godz. 17.30 przy kapliczce, a w niedziele po Mszy Świętej wieczornej w kościele.

4. Spotkania z dziećmi pierwszkomunijnymi będą w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy Świętej wieczornej w kościele.

5. We wtorek Msza Święta o godz. 18.00 także w int. Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.

6. W środę Msza Święta także w intencji Rycerzy Zakonu Św. Jana Pawła II, a po Mszy Św. comiesięczne spotkanie. Zachęcamy mężczyzn do dołączenia do tego stowarzyszenia, które pomaga pogłębiać swoją wiarę.

7. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo Drogi Światła ze świecami.

8. Również w czwartek o godz. 18.00 w salce spotkanie z dziećmi, które w ubiegłym roku rozpoczęły życie eucharystyczne, a które w tym roku chcą przeżywać pierwszą rocznicę tego wydarzenia.

9. W sobotę o godz. 13.00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

10. Także w sobotę o godz. 15.00 nabożeństwo pokutne i pierwsza spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci ubrane w stroje galowe przychodzą z rodzicami i krewnymi na tę modlitwę.

11. W najbliższą niedzielę, czyli 14 maja, podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 nasza wspólnota będzie przeżywać uroczystość rozpoczęcia życia eucharystycznego poprzez Pierwszą Komunię Świętą naszych dzieci.

12. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Solenizantów oraz Jubilatów tego tygodnia i życzymy Wam Drodzy doświadczenia czułej Miłości Boga.

13. Wszystkim Wam czcigodni Parafianie oraz Goście niech Pan Bóg za składane ofiary wynagrodzi błogosławieństwem w pracy i odpoczynku