7 sierpnia – 19 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Jesteśmy wzywani do czujności i modlitwy. Pan Jezus nieustannie zapewnia nas o nagrodzie dla tych, którzy są Mu wierni. Prośmy Go, aby umacniał naszą wiarę i zaufanie. W sierpniu możemy ćwiczyć naszą wytrwałość przez ascezę i wstrzemięźliwość od alkoholu. Zachęcamy do podejmowania zobowiązania abstynenckiego.

2. Dziś gościmy ojca Damiana (franciszkanina), dyrektora Radia Niepokalanów, który mówi o św. ojcu Maksymilianie Kolbe. Po każdej Mszy Świętej można ucałować relikwie św. Maksymiliana, a nabywając medalik Niepokalanej będzie można wesprzeć zakon franciszkański. Podczas Mszy św. o godz.11.30 odbędzie się przekazanie relikwii św. Maksymiliana dla naszej Parafii.

3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci, wcześniej o godz. 17.30 wspólny różaniec.

4. W środę przed Mszą św. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje na nowennę można składać do skarbonki przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.

5. Piątek o godz. 15.00 Godzina Święta i adoracja Pana Jezusa do godz. 18.00.
O 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia będziemy się modlić też w intencjach które są wpisywane w księgę intencji wyłożoną na stoliku przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego. Nauka przed chrztem dla Rodziców i Chrzestnych o godz. 19.00 w kancelarii.
Również na godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach Świnoujskich Wieczorów Organowych.

6. W sobotę o godz. 7.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, a Msza św.
o godz. 7.30. Wieczorem po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona, o godz. 21.00, Apelem Jasnogórskim

7. W przyszłą Niedzielę gościć będziemy siostry Dominikanki, które przeprowadzą kwestę na rzecz dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i fizycznie.

8. Trwa akcja Tornister pełen uśmiechu. Można u pań z Caritasu w Salce św. Jana Pawła II odebrać plecak i zakupić potrzebne przybory szkolne dla dzieci z ubogich Rodzin.

9. W sali św. Jana Pawła II w niedzielę w godz. 9.00 – 14.00 czynna jest kawiarenka, gdzie można się spotkać przy kawie, herbacie i ciastku. Dochód jest przeznaczony na Caritas naszej Parafii.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, a dysponujemy Niedzielą, Gościem Niedzielnym oraz naszą Gazetką Parafialną.

11. Gorąco dziękujemy wszystkim Wam za wszelkie ofiary które składacie na tacę, jak i w kopertach na pracę remontowe i funkcjonowanie Parafii. .

12. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego i radosnego czasu odpoczynku. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie w ich intencji. Zmarłym w ostatnim czasie parafianom pragniemy wypraszać dar życia wiecznego.77

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *