8 lipca 2018 r. – XIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Gościmy dziś o. Jana, który buduje kościół na Ukrainie. Będzie on głosił Słowo, a po Mszach Świętych będzie można wesprzeć Jego posługę.

2. W ubiegłą niedzielę na kolonie Caritas zebraliśmy 1650zł.

3. Czuwanie modlitewne w intencji o nowe powołania do służby w Kościele w naszej świątyni odbędzie się w nocy z 12 na 13 lipca (z czwartku na piątek). W zakrystii można wpisywać się na poszczególne godziny.

4. Lipiec jest czasem szczególnego kultu Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Z tej racji nabożeństwo ku czci Krwi Pańskiej w każdą niedzielę o godz. 16.30 oraz w piątek na zakończenie adoracji przed Mszą Świętą wieczorną.

5. W piątki możliwość adoracji i spowiedzi od godz. 15:00, a w każdą sobotę po Mszy Świętej wieczornej adoracja eucharystyczna do godz. 21:00 zakończona indywidualnym błogosławieństwem

6. XX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie Wieczory Organowe w piątki o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału. Bilety do nabycia przed koncertem.

7. W przyszłą niedzielę podczas Eucharystii o 11:30 poświęcenie kaplicy Matki Bożej Szkaplerznej oraz możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego.

8. Również w przyszłą niedzielę będzie u nas posługiwał ks. Karol Łabenda, który zapozna nas z ideą Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

9. Zapraszamy do czytania i nabywania prasy katolickiej, szczególnie naszej gazetki Christus Regnat oraz do odwiedzenia sklepiku parafialnego, a także kawiarenki i biblioteki w sali św. Jana Pawła II.

10. Zachęcamy do zabierania plecaków z sali św. Jana Pawła II, do których można włożyć przybory szkolne dla dzieci z Ukrainy.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii i świątyni oraz za wszelkie zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty.

12. Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy obfitych łask od Pana.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *