8 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Autor:

 1. Dziś kończymy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz – znany duszpasterz, filozof, wykładowca KUL. Msze Święte z nauką rekolekcyjną dziś wg porządku niedzielnego. Dziękujemy Ojcu Rekolekcjoniście za płomienne słowo.
 2. Osoby chętne do włączenia się w śpiew podczas Triduum Paschalnego :zapraszamy w poniedziałek na g. 17:45 w salce na plebanii.
 3. We wtorek Msza Święta w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci o 17:00. Po niej spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.
 4. Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę religijną i poznać Boga w żywym Słowie zapraszamy na spotkania kręgu biblijnego w środy po wieczornej Eucharystii.
 5. Również w środy po Mszy Świętej wieczornej są katechezy dla kandydatów do bierzmowania.
 6. Spotkania młodzieży w naszej parafii mają miejsce w czwartki o 19:00 w salce na plebanii. Zapraszamy także nowe osoby!
 7. Katecheza parafialna dla dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o 17:00 w salce na plebanii.
 8. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątek o 10:00 i po Mszy wieczornej – dla dorosłych i młodzieży, a dla dzieci o 16:15. W niedziele Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50.
 9. Już teraz zachęcamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się Msza Świętą w naszym kościele 27.03.2020 o g. 19:00. Jest to nocne kroczenie przez około 40 km, któremu towarzyszy modlitwa, rozważanie Męki Pańskiej. Będą dwie trasy: w kierunku Międzyzdrojów (38 km) oraz przez niemiecką część wyspy Uznam (41 km). Więcej informacji oraz możliwość pobrania mapy i śladu GPS na stronie: www.edk.org.pl
 10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, w tym naszej parafialnej gazetki Christus Regnat.
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabywać kartki wielkanocne, z których dochód przeznaczony jest na Caritas.
 12. Do skarbonki przy wejściu do zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 13. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz zaangażowanie w życie parafii.
 14. Jubilatom i Solenizantom, Parafianom i Gościom życzymy obfitych łask Bożych! Wszystkim Kobietom życzymy zapatrzenia w Maryję – najpiękniejszą Kobietę świata!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *